Založ si blog

Pandémia – Globálne Organizovaný ZloČin

V prípade nadpisu ide o jeden zo záverov, ktoré vyšli z analýzy patentov za posledných 22 rokov.
Linku zaujímavé videa nájdete dole. Najdôležitejšie informácie z tohto zdroja uvádzam ďalej v mojom texte, pričom som ich uviedol v chronologickom poradí. Môžete si tieto informácie porovnať s informáciami, ktoré nám denne sprostredkovávajú média hlavného prúdu.

Ide o rozhovor s – David Martin – predseda M Cam International Innovation Risk Management od roku 1998 je najväčším upisovateľom nehmotných aktív používaných vo finančníctve v 108 krajinách sveta. Sledujú všetky patenty, patentové prihlášok, federálny granty, záznamy o verejnom obstarávaní atď. Preskúmali cez 4000 patentov, ktoré boli vydané v spojení so SARS koronavírusmi.

Cez tieto tvrdé fakty zachytené v patentoch dostávame iný pohľad, ako je nám denne mediálne servírované.

 

1999

Do roku 1999 patentová aktivita okolo koronavírusy, bolo aplikované iba vo veterinárnej vede. Podali žiadosť o patent prvej vakcíny proti koronavírusy, a išlo špecificky o spike proteín. Z čoho vyplývajú jasné dôkazy o tom, že ani koncept vakcín proti koronavírusu alebo sám princíp koronavírusu ako patogénu, ktorý by nás zaujímal vzhľadom k správaniu spike proteínu, nie je nič nové, v skutočnosti je to podľa patentových dokumentov 22 rokov stará vec.

 

2002

19. apríla 2002 NIAID (Národný inštitút pre alergie a infekčné choroby) vytvorila infekčný koronavírus s chybnou replikáciou, ktorý bol špecificky zameraný na ľudský pľúcny epitel. Inými slovami, SARS je vytvorený – ide o americký patent 7279327.

 

2003

Americký patent 46592703P (čo je vlastne celkom zaujímavé označenie) a americký patent 7776521 (25. apríla 2003) nielenže pokrývali génové sekvencie SARS koronavírusy, ale pokrývali tiež prostriedok na jeho odhalenie: RT-PCR.

Ak vlastníte patent na gén ako taký a zároveň vlastníte patent na jeho detekciu, máte ľstivú výhodu tým, že máte schopnosť stopercentne riadiť pôvod nielen vírusu ako takého, ale aj jeho detekciu. Čo znamená, že máte absolútnu vedeckú a informačnú moc.

Ďalej 3 dni po patente na SARS koronavírus (25.4.2003) Sequoia Pharmaceuticals 28. 4. 2003 podal patent 7151163 na antivirálne prostriedky pre liečenie a kontrolu infekcií spôsobených koronavírusmi.

Z tohto vyplýva, že ide o prípad organizovaného zločinu (RICO).

 

2004

6. januára 2004 – Firma Merck na konferencii s názvom SARS a bioterorizmus predstavila scenár priebehu pandémie. Nazvali to „nový normál“. Myšlienku neskôr prevzala Svetová zdravotnícka organizácia, Rada monitorujúci globálne pripravenosť, čo bola správna rada, v ktorej spoločne zasadali čínsky riaditeľ Centra pre kontrolu chorôb (CDC), dr. Elias z Nadácie Gatesových, a Anthony Fauci. Začala sa kampaň nového normálu (Overtonovo okno), ktorá mala za cieľ prinútiť ľudí, aby prijali koronavirovú vakcínu. Takže táto myšlienka existuje už nejakú dobu.

 

2008

5. júna 2008 DARPA (Program obranného výskumu v Spojených štátoch) sa aktívne začal zaujímať o koronavírus ako o biologickú zbraň.

 

2015

Peter Daszak  v roku 2015 povedal (zverejnené The National Academies Press, 12. 02. 2016):

„Potrebujeme prehĺbiť verejné pochopenie pre potrebu lekárskych protiopatrení, ako je napríklad pankoronovirová vakcína. Kľúčovým hnacím mechanizmom sú médiá a ekonomika bude nasledovať mediálny humbuk. Potrebujeme použiť tento mediálny rozruch k tomu, aby sme sa dostali k skutočným problémom. Investori zareagujú, keď na konci procesu uvidia profit.“

 

2019

Marec 2019 – opravili 4 zamietnuté Žiadosti patenty – čím mohol začať proces vývoja vakcíny

September 2019 – WHO zverejňuje, že potrebujeme mať koordinovaný globálny skúsenosť s vypuknutím respiračného patogénov a následným ovládaním davu a prijatím verejnosťou univerzálneho povinného očkovaním.

November 2019 – Univerzita v Chapel Hill v Servernej Karolíne a Moderna začali sekvencovanie spike proteínovej vakcíny. Mesiac pred tým, než vôbec došlo k vypuknutiu.

December 2019 – Vypuknutie nákazy spôsobenej novým koronavírusom v čínskom meste Wuhan.

 

V prípade vakcíny nejde o ochranu proti vírusu ale o ide hlavne o pichanie do ľudí spike proteínov (o ktorom sa vie, že nie škodlivý) s mRNA sekvenciami – je to počítačová simulácia sekvencie a nepochádza z prírody a táto sekvencia je patentovaná už roky.

Snaha o patent, aby mRNA vakcína bola vakcínou, skončil neúspechom. Patentový úrad to zamietol – „uvedené argumenty sú nepresvedčivé pokiaľ ide o vakcínu. Imunitné odozvy vytvorené vakcínou musia byť viac, než len imunitná odozva. Vakcína musí mať tiež ochrannú funkciu. Pod pojmom vakcína sa uznáva zlúčenina, ktorá zabraňuje infekcii. mRNA vakcína nespĺňa ani nižší štandard uvedený v špecifikáciách a nie to definíciu vynálezu pre svoju funkčnosť.“

 

Je možné nájsť 73 patentov vydaných medzi rokmi 2008 a 2019, ktoré majú v sebe prvky, o ktorých sa od vzniku pandémie mediálne tvrdilo, že sú nové, že ide o netopierí koronavírus a pod.

 

Pandémia je úmyselné použitie spike proteínu ako biologickej zbrane, aby dostali do ľudí injekciu, a aby sa aj stali závislí na pankoronavirové vakcíne.

 

Záver
Vakcína nie je odozva na pandémiu.

V skutočnosti „pandémia“ je tu kvôli vakcíne, aby ľudia sami chceli vakcínu.

 

Spomínané video aj s prekladom:

https://otevrisvoumysl.cz/dr-david-martin-reiner-fuellmich-zadny-novy-koronavirus-a-varianty-tu-nejsou-exkluzivni-rozhovor/

Chronológia – ako došlo k vojenskému konfliktu

08.08.2022

Pozrel som si nasledujúce video – https://www.youtube.com/watch?v=CC1yN3bOCJU Nestačí ukázať ľuďom posledných 30 minút z filmu a dúfať, že pochopia celý film. Je potrebné vyrozprávať celý príbeh. A presne to urobili autori tohto videa. Dali si za cieľ dotknúť sa všetkých dôležitých udalostí, ktoré ovplyvnili vznik konfliktu na UA. Dokonca [...]

Nikita Slabeycius: Nemezis Záver III SMER kor Marika

02.08.2022

Pomáham autorovi šíriť jeho článok. Považujem tento článok za inšpiratívny a idúci hlboko do podstaty vecí na Slovensku, v Smer-SSD, konkrétne Blahovi, Blanárovi, Kaliňákovi, Ficovi. Nemezis Záver III SMER kor Marika / Nikita Slabeycius Časť III – Čas rozhadzovať kamene, čas zbierať kamene. Smer. Trockizmus a biochémia zrady. Blanár, Kaliňák. Cit. podľa [...]

Úbohosť našich politických moderátorov

30.06.2022

Pozrel som si dnešný Špeciál :24 venovaný 30. výročiu vzniku Slovenskej republiky. V brnianskej vile Tugendhat sa stretnú tí, ktorí vtedy o všetkom rozhodli – Vladimír Mečiar a Václav Klaus. Videl som tam úbohosť našich politických moderátorov, ktorí sa prejavili: – neúctou – sedeli, keď odchádzali p. Mečiar a p. Klaus zo stretnutia – skákaním do [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Štát sa pripravuje na novú vlnu utečencov. Hľadá miesto pre stanové mestečko

05.12.2022 19:30

Ministerstvo vnútra hľadá vhodné lokality na stanové mestečko pre imigrantov, podobné tomu v Kútoch, pre prípad očakávanej novej vlny migrantov.

Saakašvili

Saakašviliho vo väzbe otrávili ťažkými kovmi, tvrdia lekári

05.12.2022 18:20

Väzneného bývalého prezidenta Gruzínska vlani previezli z väzby do nemocnice po tom, čo absolvoval 50-dňovú protestnú hladovku.

Russia China Bomber Patrols

Ako keď Rust pristál na Červenom námestí. Rusmi otriasol útok na strategické základne

05.12.2022 17:37

Rusi už vedia, že Krymský most nie je pred ukrajinskou odvetou v bezpečí. To, že sa musia obávať aj o strategické jadrové sily hlboko v ruskom vnútrozemí je ale šokujúca novinka.

Belgicko Brusel súd útoky džihádisti teroristi

Začiatok súdu s páchateľmi teroristických útokov v Bruseli sprevádzali emócie

05.12.2022 17:05

V Belgicku sa začal najväčší súdny proces v histórii krajiny. Pri krvavých útokoch v marci 2016 prišlo o život 32 ľudí a stovky osôb utrpeli zranenia.

Július Bugár

Stránka, kde píšem, čo považujem v danej chvíli za dôležité

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 71906x
Priemerná čítanosť článkov: 3126x

Autor blogu

Kategórie